وکیل ثبت احوال

وکیل ثبت احوال چه کمکی می تواند به شما بکند؟ برای این که بتوانیم به این سوال پاسخ بدهیم ابتدا باید شما را با ثبت احوال و وظایف آن آشنا کنیم. ثبت احوال مربوط می شود به ثبت ولادت، ازدواج ، طلاق و وفات و وظیفه ثبت احوال، ثبت کردن احوال یک فرد می باشد که این امر توسط دولت به صورت رسمی انجام می شود.

بعد از این که در خصوص ثبت احوال توضیحاتی را در خدمتتان گذاشتیم بهتر است که شما را با وکیل ثبت احوال و کاری که قرار است برای شما نجام دهد آشنا کنیم. برخی اوقات پیش می آید که مواردی که ثبت شده اند نیاز به تغییر داشته باشند که در این صورت وکیل شناسنامه یا همان وکیل ثبت احوال می تواند به شما کمک کند.

وکیل ثبت احوال کیست؟

یکی از پرکاربردترین موضوعات در جامعه امروزی که همواره با تقاضاهای فراوان درامور مختلف همراه است ثبت احوال است. مشکلات زیادی در این وجود دارد که همواره ممکن است شما به مشاوره یک وکیل باتجربه و بادانش در این زمبنه نیاز پیدا کنید. بنابراین برای دریافت مشاوره حقوقی در زمینه ثیت احوال لازم است ابتدا یک وکیل خوب را پیدا کنید.

از جمله تقاضای به وجود آمده در زمینه ثبت احوال کدامند؟

  • تغییر نام و نام خانوادگی
  • تغییر سند
  • دریافت مدارک المثنی
  • تغییر سن

به علاوه موار بالا هر مشکلی که در زمینه ثبت احوال به وجود بیاید به راحتی و با مشورت یک وکیل باتجربه و کارکشته قابل حل است.


اثبات پرداخت وجه چک چگونه انجام می شود؟


وکیل شناسنامه

در صورتی که اتباع مقیم ایران هستید برای اخذ شناسنامه می توانید از خدمات حقوقی یک وکیل باتجربه بهره مند شوید. بهره مندی از مشاوره حقوقی اخذ شناسنامه یا اخذ وکالت در این خصوص از جمله خدمات یک وکیل ثبت اسناد خوب در کرج است. آشنایی با مراحل اداری اخذ شناسنامه نیز از این خدامت به حساب میاید. اگر در خصوص شناسنامه و ثبت احول در ایران سوالی دارید وکلای باتحربه ما در این زمینه می توانند به شما اطلاعات لازم و کافی را جهت کوتاه شدن مراحل اداری اخذ شناسنامه در اختیارتان بگذارند.


استعلام موجودی چک چگونه انجام می شود؟


وکیل تغییر سن شناسنامه

زمانی که یک واقعه مهم در سازمان ثبت استناد ثبت می شود، یک رونوشت از آن نزد فرد باقی می ماند. بنابراین در صورت تعویض شناسنامه دیگر مطالب قبلی در آن نوشته نمی شود. بلکه در اداره ثبت احوال کشور به صورت ثبت شده باقی می ماند. برای تغییر این موارد نظیر نام و سن باید دلایل منسوب کافی وجود داشته باشد. به عنوان مثال برای تغییر سن باید ثابت کنید شناسنامه شما متعلق به خواهر یا برادر شما بوده و در هنگام تولد برایتان شناسنامه صادر نشده است.

وکیل تضمینی کاهش سن

همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای تغییر سن باید دلایل موجه داشته باشید. ضمنا آشنایی با امور اداری انجام شده زمان بسیاری می برد. گاهی نیز ممکن است اثبات امر کاهش سن مسلزم مراحل قانونی باشد. بنابراین برای این امر شما احتیاج به وکیلی دارید که در این زمینه اشراف داشته باشد و در مراحل مختلف قانونی پرونده به شما کمک کند. وکیل کاهش سن شناسنامه به شما در این خصوص به شما مشاوره حقوقی می دهد و همزمان نیز می توانید از خدمات آن بهره مند شوید.

هزینه وکیل تغییر سن شناسنامه

در این خصوص باید بیان کرد هر پرونده ای با تواجه به شرایط آن از هزینه های خاص خود برخوردار است. این امر برای وکیل تغییر سن شناسنامه نیز صدق می کند. البته جدای از هزینه حق الوکاله وکیل در صورت دادن وکالت هزینه های تغییر سن در شناسنامه شامل مواردی نظیر هزینه دادخواست تمبر غیرمالی، هزینه دفتر خدمات قضایی و هزینه پزشکی قانونی نیز می شود.

پانوشت: وکیل تغییر مشخصات سجلی در اداره ثبت اسناد، هزینه تغییر مشخصات سجلی در اداره ثبت اسناد, کاهش تضمینی سن در شناسنامه, مشاوره حقوقی در خصوص اخذ شناسنامه, اخذ شناسنامه برای اتباع , آگاهی از مراحل اداری سازمان ثبت اسناد

4/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =