وکیل ارثیه خوب در کرج

وکیل خوب ارثیه در کرج یکی از خدماتی است که وکیل کرج برای شما همشهریان قرار داده است، اما آیا می دانید که داشتن یک وکیل ارثیه خوب چه قدر می تواند در تسریع امور شما تاثیر گذار باشد؟ در این مقاله از مقاله های وکیل کرج قصد داریم تا شما را با وکیل ارثیه و وظایف اش و همین طور مزیتی که استفاده از وکیل ارثیه دارد بیشتر آشنا بشید. پس با ما همراه باشید;)

وکیل ارث فردی است که کاملا به قوانین و امور ارث و مسایلی همچون چه کسانی از متوفی ارث می برند؟، شرط محرومیت از ارث، ارث زن از شوهر، ارث زن مطلقه از اموال فرد متوفی و … کاملا تسلط دارد و می تواند شما را در این موضوعات یاری دهد.


وکیل شرکت ها تجاری چه کمکی می توانند به کسب و کار شما بکنند؟


وکیل متخصصص در ارث

وظایف یک وکیل متخصص ارث در کرج چیست؟ اگر به دنبال وکیل برای گرفتن ارث در کرج هستید باید ابتدا برای مشاوره حقوقی تقسیم ارث اقدام کنید و سپس مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. وظایف وکیل ارثیه در کرج به شرح زیر است:

  • تعیین سهم الارث وارثان
  • دفاع از حقوق موکل در خصوص دریافت کامل ارثیه
  • رسیدگی به دعاوی ارث
  • مشاوره حقوقی ارثیه
  • تشخیص تمام ورثه

اگر برای چگونگی تقسیم ارث و ماترک احتیاج به کمک دارید این کار به وکیل حرفه ای ارث در کرج بسپارید. از مزایای گرفتن وکیل برای تقسیم ارث می توات به جلوگیری از دعاوی خانواده و در صورت مراجعه به دادگاه تسریع در روند پرونده اشاره نمود.

قانون جدید تقسیم ارث بین فرزندان

طبق ماده ۹۰۷ قانون تقسیم ارث بین فرزندان اگر شخص فوت شده ابوین نداشته باشد، و یک فرزند داشته باشد، صرف نظر از جنسیت فرزند تمام ارثیه به او می رسد. اگر همه فرزندان متوفی دختر یا همگی پسر باشند به همه آن ها به یک میزان ارث تعلق می گیرد. اگر متوفی فرزند دختر و پسر داشته باشد سهم پسری دوبرابر سهم دختری در تقسم ارث است. وصیتنامه نیز می تواند در تعیین مقادار ارثیه نقش داشته باشد. هر فرد طبق قانون می تواند یک سوم اموالش را وصیت کند و مابقی آن به ورثه قانونی وی می رسد.

کلاهبرداری در تقسیم ارث

کلاهبرداری در تقسیم سهم الارث زمانی معنادار می شود که یکی از ورثه بخواهد با تقلب و مال ورثه دیگر را تصاحب کند و از سهم خود تجاوز کند. در این موارد گرفتن یک وکیل پایه یک دادگستری برای اثبات کلاهبرداری در تقسیم سهم الارث تاثیر به سزایی در دریافت حق شما دارد. برای تقسیم ارث باید حتما مرگ اتفاق بیوفتد. مرگ هر یک از وراث نیز در پروسه تقسیم ارث اثر گذار است. برای دانستن اطلاعات بیشتر و رسیدگی به دعاوی ارثی در کرج می تواند با شماره های زیر در ارتباط باشید.

تماس با وکیل کرج


مالیات بر ارث چیست و چقدر است؟


پانوشت: وکیل ارثیه خوب در کرج, دعاوی ارثیه, هزینه وکیل تقسیم ارث, قانون تقسیم ارث بین فرزندان, وکیل متخصص در ارث در کرج, کلاهبرداری در تقسیم ارثیه  گرفتن وکیل تقسیم ارث در کرج 

4/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 20 =