بهترین وکیل مرد کرج

آیا میخواهید پرونده خود را به دست بهترین وکیل مرد کرج بسپارید؟ آیا به دنبال یک وکیل توانا و باهوش هستید؟ برای اولین قدم باید بدانیم که آن وکیل چند سال سابقه دارد و چندین پرونده حقوقی را با موفقیت به سر انجام رسانده است. در این مقاله از گروه وکیل کرج،  قصد داریم در رابطه با ویژگی های بهترین وکیل صحبت کنیم تا شما را در پیدا کردن یک وکیل با تجربه در زمینه های مختلف راهنمایی کنیم.

انتخاب بهترین وکیل همواره کار سختی است به ویژه در مناطقی که تعداد وکلا بیشتر باشد و در نتیجه رقابت بیشتر خواهد بود و انتخاب سخت و دشوار می شود، برای مثال کرج از جمله شهر هایی است که تعداد وکیل های آن زیاد است، در نتیجه انتخاب سخت تر می شود و باید به نکاتی بیشتری توجه کرد که در ادامه این مطلب نکاتی که باید برای انتخاب وکیل در نظر بگیریم آورده شده است.


بیشتر بخوانید: مهریه در طلاق چطور پرداخت میشود؟


وکالت و کار وکیل به چه معنی است و چگونه انجام می شود؟

وکالت در لغت به چه معناست؟ وکالت در لغت به معتای واگذار و تفویض کردن است.

وکیل کیست؟  وکیل به کسی گفته می شود که از طرف فرد دیگری چه به صورت حقوقی و چه به صورت حقیقی به واسطه عقد وکالت برای انجام کاری مسئول بشود. طبق قانون مدنی ایران وکیل تحت دریافت وجه مشخصی به عنوان حق الوکاله از موکل، وکالت و موضوع آن را بررسی میکند و سپس پیگیر اموری می شود که طبق قانون بر عهده وکیل می باشد.

وکالت یکی از عقد هایی است که امروزه در جامعه به دفعات انجام می شود و بسیار رایج است برای مثال ما این عقد را در صحنه های اجتماعی و اقتصادی و بانک ها زیاد می بینیم. لازمه ایجاد این عقد وجود یک وکیل و ایجاب موکل می باشد به شرطی که وکیل این وکالت را قبول کند.

وکالت در لغت به معنای این است که کاری و یا چیزی را به کسی دیگری واگذار کرد اما در معانی حقوقی به این منظور است که عقد و پیمانی که در طی آن یکی از طرفین، طرف دیگری را برای انجام کاری نایب خود می کند.

طبق قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ که بیان می کند:

وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد.

بعد از این که وکالت فردی بر عهده وکیل قرار می گیرد، یکی سری وظایف و حق و تکلیف بر عهده هر دو طرف ایجاد می شود که وظیفه هر دو طرف هست که این مسائل و وظایف را انجام دهند.

وکیل خوب مرد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در این بخش می خواهیم در خصوص بهترین ویژگی های یک وکیل خوب توضیحات بیشتری را بدهیم.

بهترین وکیل مرد کرج

بهره گیری از تجربه دیگران

وکیلی که خوب باشد همواره سعی می کند که علاوه بر تجربه ای که دارد و اطلاعات خودش سعی کند که حتما نظر دیگر وکیلان و همکاران خود را  نیز بپرسد و سپس مجموعه از همه اطلاعات را گرد آوری کند تا بتواند به نتیجه ای واحد برسد و همواره باید سعی کند که همکاری های لازم را به قاضی به کشف هر چه بهتر و سریعتر حقیقت انجام دهد و از یک وکیل خوب و با تجربه و امانت دار خلاف این چیزی است که نباید مشاهده شود و به دور از اخلاق حرفه ای است.

برخود صحیح و در کمال احترام با قاضی و طرفین دعاوی

یک وکیل خوب و با اخلاق همواره می کوشد که در نهایت احترام با هیئت تصمیم گیری و طرفین دعاوی برخور کند و سعی می کند که همه ی جوانب را رعایت کند.

دارای تخصص باشد

وکالت نیز مانند سایر حوزه های علم و دانش می باشد و شاخه های مختلفی را دارد یک وکیل خوب کسی است که حداقل در یک شاخه بسیار خوب و حرفه ای باشد و در این صورت است که می تواند به درستی مشاوره بدهد و از حقوق موکلین خود دفاع کند. امروزه شاهد این موضوع هستیم که اکثر وکلا در یک حوزه و یا بیشتر تخصص حرفه ای دارند و این گونه است که می توانند تبدیل به یک وکیل خوب و حاذق شوند.

وکیل خوب باید دارای فن بیان و روابط عمومی قوی باشد

با توجه بر این که در دادگاه ها زمان دفاع محدود است باید یک وکیل خوب و حاذق بتواند در همان مدت اندک بیانی درست و شیوا و نافذ داشته باشد و تنها در چند جمله کوتاه دفاعیه خود را بگوید.

باید به روز و همگام با دانش روز باشد

یک وکیل خوب و حاذق باید همواره بتواند خود را مطابق با جدیدترین قوانین و مقررات همگام کند زیرا که معمولا هر چند وقت یک بار پیش می آید که قوانین و مقررات تغییر می کنند و یک وکیل خوب نباید خود را محدود به علم دانشی بکند که چند سال قبل آموخته است.

یک وکیل خوب امین است

وکیلی که خوب و حاذق باشد می داند یکی از وظایف آن، این است که امانت دار باشد و حرف ها و مسائل موکلش تنها باید بین او و موکل باقی بماند حتی نباید که آن را بعد از به اتمام رسیدن پرونده بازگو کند.

بهترین وکیل مرد کرج

دوری از بیان عبارت هایی که با واقعیت تطابق ندارند

یک وکیل خوب و امانتدار همواره سعی می کند که حرفهایی که به دور از واقعیت هست را به موکل نگوید گاها ممکن است که برخی از وکیل ها به سبب گرفتن وکالت آن چه را که در حقیقت پیش روی موکل هست را نگویند و به آن امید واهی بدهند که این کار از نظر اخلاق کاری درست نیست .

همواره در تلاش است که سریعترین و کم هزینه ترین راه حل را ارائه دهد

وکیل خوب و با تجربه معمولا یک روال کاری درست دارد به این صورت که ابتدا با موکل صحبت می کند و در خصوص این که آیا می تواند این پرونده را قبول کند یا خیر اطلاعاتی را در خصوص موکل می دهد و در صورتی که به توافق رسیدند و پرونده مورد قبول وکیل واقع شد؛ وکیل می آید و با توجه به تجربه ای که از پرونده های مشابه داشته است سعی می کند که راه ها ممکن را برای موکل تشریح کند و بعد در تلاش است که اگر ممکن است بدون نیاز به طرح دعاوی مشکل را برطرف کند و اگر ممکن نبود سراغ مراجع قضایی برود.


انواع وکالت به چه شکل انجام می شود؟ 


ارتباط با بهترین وکیل مرد کرج

گروه وکلای وکیل کرج با فراهم آوردن امکان بهترین مشاوره حقوقی توسط مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری در زمینه مورد نظر شما بر آن است تا بتواند کارگشای مسائل حقوقی و…شما به بهترین وجه ممکن در کمترین زمان لازم باشد.

بنابراین شما می توانید از امکانات مختلفی که گروه وکلای وکیل کرج برای شما فراهم کرده بهره مند شوید و در این زمینه قدم به قدم از مشاوره وکلای ما بهره مند گردید.

برای ارتباط بهتر و بیشتر با گروه وکیل کرج و انتخاب بهترین وکیل مرد کرج از طریق راه های زیر در ارتباط باشید.

تماس با وکیل کرج

پانوشت: بهترین وکیل مرد کرج, بهترین وکیل مرد, هزینه بهترین وکیل مرد کرج,  بهترین وکیل مرد در کرج,  ویژگی های یک وکیل خوب,  هزینه وکیل خوب, انتخاب بهترین وکیل مرد در کرج 

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − سه =