درخواست اینترنتی طلاق

در سال های اخیر برای نظم بیشتر و همچنین شیوع بیماری کرونا، تصمیم گرفته شد که برای درخواست اینترنتی طلاق ، سامانه ای به نام سامانه طلاق راه اندازی شود. در طلاق توافقی، افراد با توجه به شرایط و روابط خانوادگی، به این نتیجه می رسند که به زندگی خود پایان دهند. افرادی که خواهان طلاق هستند، می توانند بعد از تصمیم گیری، در سامانه ثبت نام کنند و وقت مشاوره  دریافت کنند. پس از انجام مشاوره آنلاین، و دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق، کار ها بسیار سریع تر پیش می رود و مسیر هموار تر می شود. همچنین وقت و انرژی کمتری صرف می شود.


در چه شرایطی زن میتواند تقاضای طلاق بدهد؟


درخواست اینترنتی طلاق

هر یک از زوجین می تواند از طریق اینترنتی اقدام به ثبت طلاق توافقی یا طلاق یک طرفه کند. سایت سامانه تصمیم به این منظور طراحی شده است. در آن پس از ورود می توانید شهر مورد سکونت خود را انتخاب کنید. سپس باید اطلاعات زوج و زوجه در این سامانه وارد شود. پس از انتخاب تاریخ وساعت مناسب و همچنین تایید اطلاعات ثبت شده می توانی از سایت کد پیگیری دریافت نمایید.

طلاق پروسه ای سخت و زمان بر است و نا آگاهی از مراحل آن نیز کار را دشوار می کند. بنابراین برای گرفتن حقوق کامل خود و همچنین تسریع در روند طلاق لازم است هرچه سریع تر به یک وکیل پایه یک دادستری مراجعه کنید.


ورود به سامانه تصمیم


وکیل کرج

تیم تخصصی وکیل کرج با در دست داشتن وکلای باتجربه در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی و مهریه و همچنین سایر زمینه های حقوقی و کیفری اقدام به خدمات رسانی می کند. گروه وکلای وکیل کرج با فراهم آوردن امکان بهترین مشاوره حقوقی توسط مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری در زمینه مورد نظر شما بر آن است تا بتواند کارگشای مسائل حقوقی و…شما به بهترین وجه ممکن در کمترین زمان لازم باشد.

پانوشت: درخواست طلاق اینترنتی , سامانه نوبت دهی آنلاین طلاق توافقی, طلاق آسان با سامانه اینترنتی, درخواست طلاق غیرحضوری, سامانه تصمیم

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 6 =