آیا می دانید بهترین وکیل پایه یک دادگستر در کرج چه وکیلی است؟ امروزه با توجه به تعداد فارغ التحصیلان این رشته، پیدا کردن بهترین وکیل کرج، کار دشواری است. البته با اندکی تحقیق می توانید کارکشته ترین وکلا را پیدا کنید تا شما را در انواع دعاوی کیفری، طلاق، طلاق توافقی، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و … یاری کند. در این مقاله قصد داریم فاکتور هایی که در انتخاب یک وکیل خوب باید مورد توجه قرار گیرند را بررسی کنیم. اگر شما هم در پی یافتن وکیل هستید، با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین وکیل چیست؟

  •  یکی از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل می تواند داشته باشد این است که علاوه بر این که از نظر تحصیلات دارای درجاتی مناسبی باشد و تجربه های لازم را در زمینه های مختلف دارا باشد، از خصوصیات و اخلاق حرفه ای نیز بهره مند باشد؛ به گونه ای که تنها به بخش حق الوکاله توجه نکند و به دنبال صلاح و تصمیمی بهتر که به نفع موکل باشد بپردازد و گاهی می تواند به دنبال سازش و عدم تنظیم دادخواست و شکوائیه برای طرفین باشد و این گونه اخلاق حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهد.
  • برای این که بتوانید به بهترین وکیل در کرج و یا هر جای دیگر دسترسی پیدا کنید باید بتوانید به قدر کافی در مورد خصوصیاتی چون توانایی های علمی این فرد و میزان تجربه اش اطمینان حاصل کنید، خصوصیات مهمی دیگر چون تعهد، امانت داری، حسن شهرت را نیز باید دارا باشد به همین جهت باشد به خوبی در مورد این خصوصیات تحقیق کنید.
  • یکی از روش های بسیار مناسب برای یافتن وکیل خوب، استفاده از نظرات دوستان و آشنایانی است که برای پرونده های خود در دادگستری از وکیل استفاده کرده اند و از آن راضی بوده اند در این صورت شما می توانید با اطمینان بیشتری پرونده های خود را به آن ها بدهید.
  • در هنگامی که به وکیل های مربوط به پرونده خود مراجعه می کنید ممکن است که با افرادی مواجه بشوید که اصطلاحا به آن ها کار چاق کن می گویند و این افراد سعی دارند شما را با دادن وعده هایی نظیر این که من می توانم کار شما را با مبالغ کمتری انجام دهم و یا این که چون با فرد با نفوذی در ارتباط هستم می توانم کار را در اسرع وقت تمام کنم  گمراه کنند؛ در این حالت شما اصلا نباید به آن ها اعتماد بکنید زیرا که مدت رسیدگی به هر پرونده ای تنها در اختیار مراجع قضایی می باشد که باید طول مدت خود را طی بکند.

بهترین وکیل کرج

  • در هنگام انتخاب وکیل یکی از مواردی که اصلا اهمیت ندارد و می تواند بعدا خلافش ثابت بشود دقت داشتن در خصوص میران سن و جنسیت وکیل ها می باشد برخی استدلال هایی نظیر این دارند که اگر وکیل سن بیشتری داشته باشد دارای تجربه بیشتر و مفید تری هست، یا این که اگر وکیل مرد باشد دارای شهامت بیشتری هست و عده ای بر عکس این موارد را نیز اعتقاد دارند که اگر وکیل جوان باشد پیگیر تر هست و بیشتر به کار ها میپردازد و یا اگر وکیل زن باشد دلسوزتر است؛ در نتیجه این موارد اصلا ملاک هایی خوبی نیستند و شما باید به موارد که قبلا ذکر شده است برای یافتن وکیل خوب توجه کنید.
  •  یکی دیگر از مواردی که در انتخاب بهترین وکیل در کرج و همین طور سایر مناطق می تواند کمک کند که شما انتخاب بهتر و کم ریسک تری را داشته بشید این است که قبل از ملاقات حضوری بتوانید با وی به صورت تلفنی صحبت کنید و طرز برخوردش را در مواجه با حل پرونده خودتون و میزان دانش در آن خصوص و مقدار پیگیر بودن فرد را بررسی کنید و همواره به یاد داشته باشید که بهترین وکیل کسی است که کمک و حل مشکل موکلش را وظیفه خود میداند و آن را در اولویت قرار می دهد.
  •  پیش از این که به دفتر وکالت مراجعه کنید تمامی سوالاتی که دارید و همین طور تمامی مدارک و شواهد را برای ارائه به وکیل و گرفتن نتیجه بهتر با خود ببرید.

گروه وکیل کرج با داشتن سابقه و تجربه لازم در این زمینه می تواند شما را در انواع دعاوی  یاری دهد. گروه وکیل کرج همواره سعی داشته است که وظیفه خود را در زمینه دفاع از حق و منافع موکل را با تمام وجود و قدرت انجام دهد. گروه وکیل کرج همیشه بر این نکته تایید دارد که وکالت افرادی را بپذیرند که حق مشروع و قانونی را برای وی متصور شده اند.


وکیل پایه یک دادگاه خانواده کیست؟


گروه وکیل کرج علاوه بر این که همواره نهایت تلاش خود را در جهت گرفتن حق و حقوق انجام می دهد، سعی داشته است که حق الوکاله مناسب را نیز در نظر بگیرد. گروه وکیل کرج به عنوان یکی از بهترین وکیل های کرج شناخته می شود و که با مناسب ترین هزینه و هم در کمترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهد.

بهره گرفتن از یک مشاوره خوب در زمینه های حقوقی کمک می کند سبب می شود که علاوه بر هدف و مقصود خود برسید در جهت صرفه جویی هدر رفت هزینه ها نیز کمک می کند.

اگر به دنبال بهترین وکیل در کرج می گردید که مناسب برای طرح دعاوی در دادگستری باشد، باید به این نکته توجه کنید که وکیل خوب کسی است که علاوه بر این که اشراف کاملی که بر انواع مسائل حقوقی دارد تجربه لازم را در زمینه های مختلف دارا باشد و بتواند شما را در در تنکناهای حقوقی یاری دهد و به بهترین شکل ممکن شنا را راهنمایی کند.

وکیل خوب به کسی می گویند که هنگامی که نیازی نباشد به طرح اقامه دعوا و شکایت در دادگاه نپردازد و موکل خود را به بهترین شکلی مناسب برا او هست راهنمایی کند و تنها به فکر درآمد خود نباشد و در این جهت راهنمایی های غلط و نا آشنا نکند.

وکیل دادگستری به چه کسی می گویند؟

شماره بهترین وکیل کرج

گروه وکیل کرج دارای چندین سال سابقه می باشد و تجربه لازم را در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارد و همواره نهایت تلاش خود را در جهت حفظ و باز پس گیری حقوق موکلین می کند و اولویت خود را در جهت حفظ صلاح و منفعت آنان می داند نه صرفا تلاش در جهت گرفتن حق الوکاله بیشتر. گروه وکیل کرج همیشه سعی کرده است که مناسب ترین میزان حق الوکاله را در نظر داشته باشد. به جهت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با وکیل کرج

پرسش های متداول

وکیل من در چه حوزه هایی مشاوره می دهد؟

گروه وکیل من در همه زمینه های آمادگی ارائه مشاوره به شما را دارد و پس از مشخص شدن موضوع شما، به وکیل مرتبط به موضوع ارجاع داده می شوید.

بهترین وکیل طلاق در تهران و کرج کجاست؟

از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب می توان به امانت داری و ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل و همین طور باید کاملا به مسائل حقوق آگاه باشد و اطلاعات و دانش خوبی را دارا باشد؛ وکیل من دارای همه ی این ویژگی ها می باشد.

اولین گام برای طلاق توافقی چیست؟

برای این کار دو روش وجود دارد روش اول ثبت نام در سامانه تصمیم و گذراندن جلسات مشاوره می باشد و این چند جلسه مشاوره را در حدود 45 روز باید گذراند.
روش دوم با کمک وکلای دادگستری انجام می شود بدین صورت است که دادخواست طلاق از طرف مرد و یا زن در دفاتر خدمات قضایی ثبت می شود و نیازی به گذراندن مشاوره اجباری نمی باشددر این روش مدت اخذ رای هم چیزی بین 10 تا 20 روزکاری می باشد.

هزینه طلاق توافقی چه میزان است؟

از پر تکرار ترین و مهم ترین سوالاتی که متقاضیان سوال می کنند هزینه طلاق توافقی می باشد، که هزینه آن از مجموع هزینه مشاوره، هزینه دادرسی، هزینه مشاوره ارجاع شده، هزینه دفترخانه، حق الوکاله وکیل بدست می آید.

در صورت دادن وکالت به وکیل نیازی به حضور زوجین هست؟

بعد از مراجعه زوجین به دفتر وکالت و گرفتن امضا وکالتنامه، نیازی به حضور مجدد زوجین نیست و تنها برای مراجعه زوجین به محضر برای ثبت شرعی وجود دارد.

پانوشت: بهترین وکیل در کرج, بهترین قیمت وکیل در کرج, بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج, بهترین وکیل دادگستری در کرج, ویژگی های بهترین وکیل  

4.4/5 - (5 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =